video youtube šťastnější

JAK BÝT ŠŤASTNĚJŠÍ? CO ZKUSIT LASKAVOSTI PRO DRUHÉ?

Jak být šťastnější? Způsobů je mnoho, ale nejdéle vám štěstí vydrží, pokud budete dělat dobré skutky pro ostatní. Nezištně.

V dubnu jsem si vyzkoušela laskavost na několika frontách – u rodiny, přátel, kolegů i úplně cizích lidí. Obecně jsemv dubnu měla dobrou náladu a tak nějak větší radost právě díky dobrým skutkům. Zjistila jsem taky že lidé se obecně snaží být milí a nápomocní, pokud se nám podaří dostat se k nim úsměvem nebo milým slovem (což je zajímavé zjištění oprototi informacím, které se na nás valí z novin a televize).

Za měsíc jsem udělala spoustu věcí, které jsem předtím nikdy v životě nevyzkoušela. Nakupovala jsem v dobročinném obchůdku (kde výtežek jde na provoz domova pro seniory), koupila jsem si Nový Prostor, stala jsem se Dobrým andělem, málem jsem koupila bezdomovci jídlo, otevřela jsem spoustu dveří, dávala jsem velká dýška, oceňovala obsluhu a nespočetněkrát jsem se na ulici usmála na náhodné pocestné. 🙂

Tak… A video je zde:

 

 

Doufám, že se vám bude líbit. Více videí samozřejmě na mém Youtube kanále Recept na vztahy.

S láskou, Vendi

Author: Vendi

Vítám vás! Jsem Vendi a dalo by se říct, že jsem od přírody velký zvědavec. Poslední dobou se začínám zajímat o to, jak mít v životě plnohodnotné vztahy. Všude je spousta informací a rad. Až tak, že člověk neví, co si vybrat. A tak jsem si řekla, že na sobě budu poznatky a přístupy testovat a přijdu si na to sama. Budu ráda, když kouknete i na můj Youtube kanál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *