den matek tip na dárek

DEN MATEK: 5 TIPŮ NA PŘÁNÍ

Každou druhou květnovou neděli je tady Den matek. Letos vychází na 13.5. Abych pravdu řekla, v dospělosti na tento svátek často zapomínám (jsem ale dost špatná i na pamatování narozenin a svátků, tak si to snad mamča nebere osobně). Na základní škole jsme to měli jednodušší. Tam se v hodině výtvarky dělala přáníčka na “příkaz” paní učitelky.

Když ale paní učitelka chybí, musíme si na podobné události myslet sami. I tak si myslím, že je nejdůležitější oceňovat rodinu nejen v kalendářem určený den, ale zkrátka průběžně.

Rodinu a skutky, které pro nás nejbližší dělají, možná bereme občas jako samozřejmost.

Proto jsem pro vás připravila pár takových tipů, jak mamince poděkovat (a to nejen v tento den). I když vy sami určitě víte nejlépe, co by právě vaše maminka ocenila nejvíce.

Ve videu se můžete těšit na:

  1. TIP je napsání dopisu: Podle mnoha studií je toto skvělý způsob, jak za relativně málo času můžete učinit někoho šťastným = vašeho rodiče.
  2. TIP: Pracuje se skutečností, že nemáte moc času – ať už jste blízko nebo daleko.
  3. TIP:  Pracuje se skutečností, že jste daleko a nebudete spolu osobně.
  4. TIP ve stylu DIY alias “vyrob si sám” – květináček. I když prvotně vypadal dárek komplikovaně, nakonec se ukázal jako docela jednoduchá záležitost za 20 minut hotová.. 🙂
  5. BONUSOVÝ TIP: DIY Pohlednice. Dobře, tenhle je spíše pro zasmání. Úplně se mi nepovedl. Ale kdyby ho dělalo dítě, kterému je třeba 8 let a má zavřené oči, věřím, že by byl oceněn. 🙂

 

Jak děkujete vaší mamince běžně vy? 🙂

S láskou, Vendi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek