DOPORUČUJU VYZKOUŠET

Třikrát do roka (minimálně) přichází období, kdy musí člověk horečně přemýšlet. O tom, co za dárek by mohl své drahé polovičce věnovat. Tohle období přichází na Vánoce, Valentýna, výročí (Hm, je náhoda, že zatím všechno začína na písmeno „v„?), narozeniny partnera a dárky pro naše kamarádky či kamarády (svatba, rozlučka se svobodou… znáte to).

Vím, že bych sama se sebou mohla polemizovat. Pokud znám svého partnera opravdu dobře, shání se mi dárky lehce.

Jenže někdy nevím, co bych koupila sama sobě, natožpak Johnymu. A nechci vždycky vybírat praktické dárky. Někdy chci prostě koupit pěknou věc, která je opravdu originální, od srdce a hlavně… Je osobní. Je ode mě.

Díky blogování jsem narazila na některé zajímavé projekty a produkty, které bych s vámi ráda sdílela. Stojí za nimi lidi, kteří se stejně jako já snaží, abychom žili ve spokojených a naplňujících vztazích.

Ne vždy se jedná nutně o dárky. Někdy sem přidám i zajímavý kurz nebo… Co já vím? Uvidíme, jak se tato sekce vykrystalizuje. 🙂

Ráda bych ale, abyste zde našli inspiraci, jak potěšit lidi, které máte rádi.

Poznámku mám jen jednu. Udělali byste mi radost, pokud byste si produkt někdy koupili přes link z mojeho blogu. Z nákupu pak v některých případech dostanu příspěvek na kafe. ☕️ A v některých ne. 🙂

randebox originální rande

RANDEBOX

Tohle je zatím první vlaštovka. Přibývat budou další, nebojte. 🙂

Ale o co jde? Jedná se o takové chytré řešení pro ty z nás, kteří nestíhají a nechce se jim vymýšlet, kam jít na rande nebo co zajímavého podnikat. Randebox vám přijde domů a vy už si jen musíte najít čas, kdy budete s partnerem aktivitu realizovat. My s Johnym vyzkoušeli jeden box z tématem Indická noc a fakt jsme se pobavili. Navíc jsme dělali aktivity, ke kterým bychom se normálně horko těžko dostali. Videorecenzi najdete zde.

A pro více informací (a objednání) si kliněte sem.