Vztahová 360

Kompas pro váš naplňující partnerský vztah

Zjistěte, v čem je síla vašeho vztahu a na čem je třeba zapracovat, abyste spolu byli zase spokojení.

Možná

Jste partneři v dlouhodobém vztahu, kteří se milují, ale trochu jim to skřípe.

Už vás unavuje, že se potýkáte s několika zásadními problémy, které narušují pohodu ve vašem vztahu (třeba starost o domácnost, intimita, vztahy s příbuznými, výchova…).

 

Cítíte se bezmocně, protože jste už zkoušeli „v klidu se pobavit“, ale výsledky byly tristní.

 

Běží vám hlavou: “Měla bych se snažit víc.”, “Tahle diskuze možná už fakt nemá cenu.” nebo “Ještě chvíli a rozejdeme se. Ale vždyť já nechci!”

 

Je vám až zle z toho, že byste se měli rozejít. Víte, že vztah se dá zachránit. Jen najít způsob…

 

Možná cítíte vztek, frustraci a nebo jste dokonce ve fázi apatie, kdy se vám nic řešit raději nechce.

A také vím, že...

1. Chcete mít zase vztah, ve kterém se na sebe budete moct spolehnout, těšit se na sebe a to i bez dalších konfliktů, které vám ubírají tolik energie.


2. Toužíte po tom, abyste věděli, na co se ve vašem vztahu soustředit a jak to vyřešit.


3. Už víte, že je potřeba dobře komunikovat, projevovat si lásku, mít společný smysl nebo se zbavit kritiky ve vztahu. Jen v praxi to trochu vázne.


4. Jste připraveni očistit vztah od nefunkčního a začít dělat věci, které vás k sobě naopak přiblíží.

koucink vendula debnar

Kdo jsem?

Moje jméno je Vendula a jsem vztahová koučka specializující se na partnery v dlouhodobých vztazích, kteří se milují, ale zažívají problémy, které vztah ničí. Dokážu vám dát hluboké vhledy, ze kterých budete čerpat ještě dlouho.

 

Učím svoje klienty respektující komunikaci a základní pilíře fungujícího vztahu, aby byli schopni se milovat a respektovat, i když jejich vztah není řízen hormony zamilovanosti.

 

Sama jsem chtěla žít ve vztahu, který i po letech navozuje motýlky v břiše. Nechtěla jsem dopadnout jako moji rodiče, kteří se rozvedli. A tak jsem začala hledat, co dělají vztahoví mistři a co se také musím naučit. Proto s partnerem dbáme na společný čas, smysl vztahu i drobné skutky lásky, které nás drží při sobě. A dnes jsme ve vztahu, který nás oba drží i v těžkých dnech.

 

Chcete takový vztah zažít také?

3 kroky k milujícímu vztahu

Co je součástí Vztahové 360?

Krok 1: Vztahová analýza

  • Zaměříme se na vnímání vašeho vztahu teď a tady a také na vaši historii. Uvědomíte si, co na sobě milujete a co je naopak třeba pozměnit pro spokojenost vás obou.
  • Budete mluvit o vztahové historii, o důležitých momentech i o tom, co dává vašemu vztahu smysl.

 

Krok 2: Silné a slabé stránky vztahu

  • Díky kvalitnímu testu zjistíte, které oblasti jsou ve vašem vztahu silnými stránkami a které naopak potřebují vylepšit.
  • Přijdete na to, zda je ve vašem vztahu problémem komunikace, intimita, společný smysl, zvládání domácnosti, externí stres…
  • Individuálním rozhovorem spolu se mnou si ujasníte, co vy sami potřebujete jinak. Jak vnímáte váš vztah.
  • Pokud budete chtít i hlubší vhled, potom vám mohu nabídnout i odhalení vašeho poslání, vašich osobních talentů nebo témat v životě.
 

Krok 3: Řešení na míru

  • Do ruky dostanete konkrétní doporučení, co dělat, aby se váš vztah dostal ze zajetých kolejí a vy jste byli ve vztahu, který vás naplňuje.

Možná vám teď běží hlavou...

Vendi, jenže můj partner úplně na terapii není, a podle mého do toho se mnou nebude chtít jít

 

 

Moje odpověď:

Tomu rozumím. My ženy máme většinou tendenci (ne ale výhradně) vztah nějak vylepšovat. Rozumím ale, že cítíte strach, že by se váš vztah mohl rozpadnout. Vztahová 360 je proto poměrně analytická a staví na výzkumech renomovaného vztahového odborníka, pana doktorka J. M. Gottmana. Protože ty staví na logice, řešení a řádu, velmi vyhovují mužům. Já do toho pak dávám empatii, pochopení a řešení vašemu vztahu na míru. Nebavíme se tedy zatím o terapii.

 

Na straně druhé vám pak mohu nabídnout i hlubší vhledy, které považuju za extrémně nápomocné, pokud vy sami „bojujete“ s otázkou životního poslání, postavení práce a vztahu ve vašem životě nebo vás zajímá, co jsou vaše osobní silné a slabé stránky.  To je unikátní kombinace, která dá vašemu vztahu informace, které budete používat ještě pěknou řádku let, kterou oceníte vy oba.

Představte si, že...

Nemusíte tápat, co děláte dobře a co ve vztahu musíte změnit, aby fungoval.

 

Můžete být ve vztahu, který podporuje vaše nejhlubší sny a poslání i bez toho, abyste museli obětovat sami sebe.

 

Vy máte právo na to, abyste byli spokojení ve vztahu už teď bez dalších hádek a nedorozumění.

Nejste si jistí?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mi buď napsat na zdravim@receptnavztahy.cz, nebo si můžeme zavolat. Stačí si zarezervovat 20 minutový hovor. Je to zdarma a mileráda vám zodpovím vaše dotazy.

Nejčastější dotazy k Vztahové 360

Setkáme se na třech schůzkách. Dvě budou probíhat společně a jedna s každým zvlášť. V mezičase vyplníte test. Každému z vás přijdou přístupy a velmi doporučuji odpovědi na otázky mezi sebou nesdílet. Vyhodnocení budu dělat já.

Bohužel, to nelze. Vztahová 360 vychází z informací od vás i partnera a bez toho se neobjedu. To by bylo stejné jako dívat se na svět jen jedním okem. Lze to, ale nestačí to. 

 

Pokud máte zájem o analýzu vašich osobních snů, poslání, slabých a silných stránek, napište mi na zdravim@receptnavztahy.cz a dám vám speciální cenu.

Jde o rest vyvinutý na základě metodologie Dr. J. M. Gottmana, renomovaného amerického experta na partnerské vztahy, který se partnerské tématice věnuje víc než 40 let a ze kterého čerpám ve své praxi v párovém koučinku.