✨ Narodilo se vám miminko nebo hledáte dárek pro kamarádku
✨ Chcete, aby měl dárek smysl a těšil i po letech
✨ Hledáte kvalitní provedení a lokální výrobu

Věnujte dárek pro dítě i rodiče

Chůvičky, dupačky, nové oblečení pro miminko to všechno jsou krásné věci. Ale vy můžete mít něco mnohem cennějšího, co vzbudí úsměv na rtech i po letech.

Dopisy dítěti i rodičům

Až bude dítě jednou velké, může mít vzpomínky na významné okamžiky z prvních měsíců jeho života. A Rodiče si zase mohou dopřát laskavou podporu i potvrzení v prvních měsících života s miminkem, že je vše v pořádku. Že to, co prožívají, brzy přejde. A že jsou na to s partnerem dva!

Originální

Dopisy jsou tvořeny s láskou pro novopečené rodiče a jejich miminko. Jedná se o autorskou hand-made tvorbu, kterou nenajdete v běžných e-shopech.

Hodnotný

V dopisech stavím na své vztahové odbornosti a zkušenostech s prvními dny a měsíci s miminkem. Dopisy ukazují, jak se naučit dávat partnerství na první místo i co je nejdůležitější.

Utěšující

Dopisy poskytují psychickou podporu maminkám a tatínkům, kteří v tom nebudou ze začátku možná umět chodit nebo budou potřebovat utěšit, že je vlastně normální, co prožívají.

Produkt obsahuje

V balíčku najdete 7 dopisů, které jsou rozděleny podle situací, ve kterých se postupem času pár ocitne (např. a tě začne štvát, že s tebou žena nechce spát nebo Když jste oba podráždění, nevyspalí a unavení). Rozbalit je lze podle potřeby. To se dá zjistit jednoduše přečtením všech nadpisů na obálkách. Dítě má zase 4 dopisy, které zaznamenávají rodiče. 

 

V balíčku je:

Ukázka

Dopisy jsou psané laskavým tónem tak, aby přinesly útěchu v situacích, které mohou komplikovat krásné začátky s miminkem. Celkově jsou k dispozici čtyři designy, které barevně odlišují osobu, která má dopis otevřít.

Varianty Dopisů

Svět potřebuje šťastné rodiče!

Online verze

Dopisy v online verzi, která je kdykoliv po ruce v počítači nebo v mobilu. Přijde vám v podobě PDF ihned po zaplacení. Tato verze neobsahuje tematicky nadepsané obálky.

Dopisy v krásném balení

Krásná sada 7 dopisů pro rodiče a 4 pro dítě na kvalitním dárkovém papíru v tematicky nadepsaných obálkách. Skvělý dárek budoucím rodičům.

Balíček První pomoci

Udělejte dvojnásobnou radost a kupte Dopisy rodičům i partnerské karty Být si blíž. Díky 99 kartičkám pár utuží vztah i po letech.

100% garance vrácení peněz

Vše je děláno s láskou. Proto věřím, že u obdarovaného Dopisy i kartičky zůstanou. Pokud však do 14 dnů od nákupu zjistíte, že nejste spokojení, ráda vám vrátím peníze.

Nejčastější dotazy

Online verzi dostanete ihned po připsání platby na účet. Dopisy si můžete stáhnout kdykoliv znovu a kdekoliv bude internet.

Fyzická verze vám bude doručena podle vámi vybraného způsobu – na výdejní místo Zásilkovny, vaši adresu, případně osobně ve Zlíně.

Každý z Dopisů je nadepsán určitou životní situací nebo fázi, která pár po narození dítěte čeká. Otevřít je tedy mohou ve chvíli, kdy jim bude připadat, že nadešel čas obálku otevřít. Těšit se mohou na témata pro oba dva, jen ženu nebo jen muže.

 

Dopisy pro dítě si vyplňuje každý rodič sám podle toho, co mu přijde důležité.

Dopisy jsou míněny především pro čerstvé rodiče dětí, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s výchovou a do toho musí myslet i na svůj vztah. Avšak principy uvedené v dopisech jsou platné a důležité pro rodiče všech dětí.

koucink vendula debnar

Příběh Dopisů

Když se nám narodil syn, nevěděli jsme, co dřív. Já byla pořád na Googlu, na odborných stránkách a v knihách. Zjišťovala jsem, jak nejlépe zabezpečit malého. Postupně se naše  hovory začali točit jen kolem péče o syna a úplně jsme přestali dělat věci, které jsme na vztahu měli rádi a držely nás pospolu. Je to logické, avšak pro partnerství ne úplně žádoucí.

 

Řekla jsem si „A dost!” a opět jsem začala řešit, jak se sblížit. Jak budovat náš vztah. Partnerství má být první. Dítě se pak ke spokojeným rodičům přidá. 

Vztahy jsou mou zálibou i pracovní náplní.

 

Jsem nadšená že mohu prostřednictvím dopisů pomoci nastolit rovnováhu a lásku i ve vašem domově.

 

Ráda vás také uvidím na blogu Recept na vztahy,  kde najdete inspiraci, jak žít ve spokojeném a naplňujícím partnerství.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo postřeh, můžete mi napsat na zdravim@receptnavztahy.cz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.