✨ Máte respekt z nové životní etapy?

✨ Máte nastudováno o výchově, ale nevíte, zda budete mít čas na partnera?

✨ Nebo zkrátka hledáte krásný dárek k narození dítěte sami sobě nebo svým známým?

Zvládněte s přehledem nejčastější partnerské výzvy spojené s příchodem miminka v prvních dnech a měsících

Když budete spokojení jako partneři, dítě se k vám přidá. Nejlepší investicí do výchovy dítěte je investice času a energie do vztahu. Právě v tom vám mohou Dopisy nastávajícím rodičům pomoci.

 

Věnujte (si) dárek v podobě laskavých dopisů pro čerstvé rodiče, který vám pomůže v náročných chvílích s miminkem. Který vám dá návod, podporu a potěšení, jak nezapomenout pečovat i o svůj vztah.

Proč si Dopisy pořídit?

Transformace v rodinu

Dítě je “projektem” obou rodičů. Najděte si vlastní cestu, jak se připravit v páru na rodičovství. Díky Dopisům dostanete ty nejdůležitější informace ve správnou chvíli.

Partnerství na prvním místě

Říká se, že rodičovství má být na prvním místě. Pokud má ale váš vztah vydržet, není to pravda. Zjistěte, jak se stát pevnou oporou pro druhého a jak nechat dítě, ať se k vám přidá.

V náročných chvílích spolu

Narození dítěte je opravdu těžkou zkouškou vztahu. Buďte připraveni a zjistěte, co dělat, až přijdou typické situace po narození dítěte. Nejste v tom sami.

Produkt obsahuje

V balíčku najdete 10 dopisu, které jsou rozděleny podle situací, ve kterých se postupem času ocitnete (např. Až tě začne štvát, že s tebou žena nechce spát nebo Když jste oba podráždění, nevyspalí a unavení). Rozbalit je můžete podle potřeby. To zjistíte jednoduše přečtením 10 nadpisů na obálkách.  V balíčku se můžete těšit na:

Ukázka

Dopisy jsou psané laskavým tónem tak, aby vám  přinesly útěchu v situacích které vám budou komplikovat krásné začátky s vaším miminkem.

 

Celkově vás čekají čtyři designy, které barevně odlišují osobu, která má dopis otevřít.

Varianty Dopisů

Svět potřebuje šťastné rodiče. Staňte se jimi i vy.

Nebo někoho obdarujte.

Online verze

Dopisy v online verzi, kterou máte kdykoliv po ruce v počítači nebo v mobilu. Přijde vám v podobě PDF ihned po zaplacení. Tato verze neobsahuje tematicky nadepsané obálky.

Dopisy v krásném balení

Krásná sada 10 dopisu na kvalitním dárkovém papíru v tematicky nadepsaných obálkách. Skvělý dárek sobě nebo budoucím rodičům.

Balíček První pomoci

Udělejte si dvojnásobnou radost a kupte si dopisy rodičům i partnerské karty Být si blíž. Díky 99 kartičkám utužíte tvůj vztah s partnerem i po letech.

100% garance vrácení peněz

Vše je děláno s láskou. Proto věřím, že u vás Dopisy i kartičky zůstanou. Pokud však do 14 dnů od nákupu zjistíte, že nejste spokojení, ráda vám vrátím peníze.

Nejčastější dotazy

Online verzi dostanete ihned po připsání platby na účet. Dopisy si můžete stáhnout kdykoliv znovu a kdekoliv bude internet.

Fyzická verze vám bude doručena podle vámi vybraného způsobu – na výdejní místo Zásilkovny, vaši adresu, případně osobně ve Zlíně.

Každý z Dopisů je nadepsán určitou životní situací nebo fázi, která vás po narození dítěte čeká. Otevřít ji tedy můžete ve chvíli, kdy vám bude připadat, že nadešel čas obálku otevřít. Velmi doporučuji, abyste se o obsahu dopisu společně bavili, i když bude určen jen pro jednoho z vás. Těšit se můžete na témata pro oba dva, jen ženu nebo jen muže.

Dopisy jsou míněny především pro čerstvé rodiče dětí, kteří ještě nemají žádnou zkušenost s výchovou a do toho musí myslet i na svůj vztah. Avšak principy uvedené v dopisech jsou platné a důležité pro rodiče všech dětí.

koucink vendula debnar

Příběh Dopisů

Když se nám narodil syn, nevěděli jsme, co dřív. Já byla pořád na Googlu, na odborných stránkách a v knihách. Zjišťovala jsem, jak nejlépe zabezpečit malého. Postupně se naše  hovory začali točit jen kolem péče o syna a úplně jsme přestali dělat věci, které jsme na vztahu měli rádi a držely nás pospolu. Je to logické, avšak pro partnerství ne úplně žádoucí.

 

Řekla jsem si „A dost!” a opět jsem začala řešit, jak se sblížit. Jak budovat náš vztah. Partnerství má být první. Dítě se pak ke spokojeným rodičům přidá. 

Vztahy jsou mou zálibou i pracovní náplní.

 

Jsem nadšená že mohu prostřednictvím dopisů pomoci nastolit rovnováhu a lásku i ve vašem domově.

 

Ráda vás také uvidím na blogu Recept na vztahy,  kde najdete inspiraci, jak žít ve spokojeném a naplňujícím partnerství.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo postřeh, můžete mi napsat na zdravim@receptnavztahy.cz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.