Kurzy Ebooky Testy Cvičení

Připravila jsem pro vás několik možností, jak se vzdělat v pohodlí domova a ve vlastním tempu. Vyberte si z obsahu zdarma nebo z kurzů a e-booků, které vám dají nové vhledy a praktické informace.

E-BOOK A CVIČEBNICE

Intimní průvodce pro ženy Milujte se(x)

Naučte se mít ráda své tělo, prožitek ze společného milování i společné intimní chvíle. A naučte se také, jak umět říct ne, když se vám opravdu nechce. Citlivý průvodce pro všechny ženy, které nejsou spokojené s intimní stránkou vztahu.

ONLINE KURZ

Program pro lepší vztah za 21 dní

Spokojenost ve vztahu je spíše otázkou optiky, jakou na partnera koukáme, a současně zvládnutím základních vztahových principů.

 

Vydejte se se mnou na cestu za lepším vztahem. Během jednadvaceti dní se dozvíte spousto nových a praktických informací.

...nebo preferujete vyzkoušet první obsah zdarma ?

Vybrat si můžete z následujících testů, výzev a cvičení. Vždy vás odkážu na článek, kde je teorie spolu s daným obsahem.

Test 5 jazyků lásky

Otestujte sebe i partnera a zjistěte, kterým jazykem lásky mluvíte. Prokliknete se na článek s vysvětlením jazyků a testem.

36 otázek vedoucích k lásce

Původních 36 otázek je děláno pro naprosté cizince, ale zamilovat se můžete i do vlastního partnera, ne?

Míra trpělivosti ve vztahu

Možná vás tedy nepřekvapí, že právě trpělivost je jednou z vlastností, kterou je dobré ve vztahu pěstovat. Test úrovně v článku

Útulný domov

Vztahy nejsou vždy jen přímo o nás a partnerovi. Občas se na pohodě podepisuje i prostředí, ve kterém se nacházíme. Stáhněte si sešit a udělejte si hygge domov.

PRODUKT

Partnerské karty Být si blíž

Občas se v dlouhodobém vztahu nevyhneme určitému stereotypu. Velmi často pak sklouzáváme ke stejným konverzačním tématům, která mohou časem nudit.

 

Proto jsou tady kartičky Být si blíž, díky kterým si hravou formou projdete osm kategorií a zjistíte o partnerovi, co jste možná nevěděli. A nebo se naopak utvrdíte v tom, kolik informací o sobě víte.