Chcete vztah, který jen tak něco nerozhází?

Pak je tu kniha hravých výzev
a vzpomínek na celý rok

Co kdybyste ve vašem vztahu ...

Není to utopie. Tohle všechno můžete ve vztahu mít.
Pokud to vezmete za správný konec. Kupte si knihu výzev Naše cesta vztahem
a udělejte pro svůj vztah maximum.

Proč si knihu pořídit?

Praktické informace
a výzvy

Teorie je v knize jen pár řádků. Vy ve vztahu potřebujete získat správné návyky a těch pár věcí dělat

 – ne o nich číst.

Bude to studnice vašich vzpomínek

Pokud si sem tam rádi prohlížíte fotky, budete z knihy nadšení. Můžete do ní lepit, psát i kreslit. A tak vám zůstanou vzpomínky na všechny společné aktivity.

"Práce na vztahu" zábavnou formou

Asi se shodneme, že vztah se pěkným nestává a že je třeba vynaložit alespoň drobné úsilí. A s knihou to rozhodně „práce“ nebude. Spíše zábava! A přesto velmi užitečná.

Proč je důležité věnovat vztahu čas a energii?

Věřím, že jste se nedali dohromady, abyste se zase brzy rozešli…

Co na knihu říkájí zákazníci?

Velký bonus je, že se snažíme najít si čas pro sebe. Manželovi se aktivity líbí snad ještě víc než mně. To jsem ani nečekala.

Aneta K.

Kniha nám pomohla vrátiť sa späť ku spoločne aktívne strávenému času s partnerom po narodení dcéry. Už len vďaka tomu sa náš vzťah zlepšil a netočil iba okolo každonenných povinností. Veľkým prínosom však bolo otvorenie a vyjasnenie tém, ktoré sú podľa nás dôležité ku dlhodobo šťastnému partnerstvu.

Janka P.

Oba jsme si připomněli, jak se máme rádi. Velmi nás to bavilo, sblížilo a prohloubilo vzájemnou lásku.

Gábina S.
koucink vendula debnar

Pomůžu vám zabavit se a upevnit přitom vzájemné pouto

To, že se do vztahu dostane stereotyp, znám velmi dobře. S manželem jsem byla vždy iniciátorem změn a zlepšováků v našem vztahu já. Manžel se vždy přidal. Teď, co máme děti, je dynamika vztahu trošku jiná. Je proto třeba vědomě hledat čas, aby se vztah nerozpadl. A vím, že podobně to možná máte i vy.

 

Ze své koučovací praxe vím, že v prvním kroku se nemusíte hned pokoušet o nápravu pomocí párové terapie nebo koučinku. Možná právě vašemu vztahu bude stačit malé pošťouchnutí ve formě Knihy párových výzev. Čerpala jsem pro vás z nejnovějších poznatků z neurovědy, vztahové psychologie a vybrala jsem nejoblíbenější cvičení ze vztahových workshopů.

 

Vendula Debnár

koučka, průvodkyně specializující se na vztahy a absolventka kurzů párové metodologie J. M. Gottmana (autor 7 principů spokojených manželství)

Na co se můžete v knize těšit?

Abych vás maximálně podpořila, vytvořila jsem pro vás speciální návod, díky kterému výzvy v knize nebudete jen dělat, ale budete je i žít. Pokud vám většina vztahových knih nebo her leží v šuplíku, vězte, že tentokrát to bude jinak. Jde totiž o výzvy, díky kterým budete znovu jako zamilovaní

52 výzev a aktivit

Kniha je dělána tak, abyste měli alespoň týden na každou výzvu. S takovou tedy máte minimálně na rok o zábavu postaráno. Některé výzvy jsou náročnější a některé budete mít za pár minut hotové.

6 klíčových oblastí důležitých pro oživení vztahu

Podpořte svou hravost ve vztahu, vypěstujte si pevné základy vztahu nebo se bavte u zážitků a zkušeností, které tvořily vás, vaši minulost a vztah.

Odbornost v každé aktivitě

Všechny úkoly jsou tvořeny s cílem dodat vašemu vztahu jiskru a zábavu. Nejde proto o nahodilé úkoly, které najdete běžně na internetu. Všechny byly pečlivě vybrány a otestovány.

Aktivity na pár minut i na celý večer

U všech aktivit budete jasně vidět, jak dlouho vám zaberou a můžete se tedy rozhodnout zda na ně máte čas a chuť.

Kniha plná vzpomínek

Abyste do knihy mohli psát, lepit i malovat, je kniha dělaná prakticky. S krásnou zlatou spirálo, která dává knize prostor pro jakékoliv dodatečné materiály, které se do ní rozhodnete vložit.

Kniha je pro vás

ideální, pokud

ztráta času, pokud

Získejte BONUS

Spolu s touto knihou pro páry vám pošlu mini balíček partnerských karet Být si blíž a Být si intimně blíž.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.