Obrazy pro potěchu
srdce i duše

Udělejte si radost obrazem, 

který posílí vaši lásku a podpoří poslání duše

Každý obraz, který pro vás namaluju, je jedinečný.
Tak jako vy. Vaše duše a partnerský vztah.
Možná i vy toužíte mít doma…

 


Nechte si namalovat obraz, který vás bude každý den dojímat 
a perfektně doplní váš interiér.
5/5

Kolem obrazu chodíme tisíckrát denně a pořád se kocháme...

Týnka:
Miluju to!!! Řekla bych, že je to přesně to, co jsme si představovali, ale je to mnohem víc.
Mapu lásky jsme pověsili na místo, okolo kterýho chodíme tisíckrát denně,
a pořád se kocháme. Vybalování bylo nejvíc dojemný,
pak jsme se objímali a celý to bylo naprosto kouzelný.
Děkujeme!

Honza:
Nikdy by mě nenapadlo, že z fotky a krátkýho rozhovoru jde udělat něco víc
v podobě krásný mapy, která mi denně připomíná naše společný milníky.

Dvě možnosti spolupráce

(možnost vystavit i dárkový poukaz na míru)
obraz na prani

Mapa lásky

nebo jiné oblasti života

Mapy lásky jsou připomínkou vaší lásky i toho, co na sobě s partnerem milujete. Je sbírkou vzácných okamžiků, na kterých vám záleží a které vás naplňují radostí, kdykoliv si na ně vzpomenete.

Obrazy posilují vztah a směřují pozornost na to dobré. Na mapě nechybí ani oblasti se společnými sny či s vlastnostmi, kterých si na sobě vážíte.

Stejný princip aplikuji na jiné oblasti života jako třeba Mapu podnikání, Mapu života atd. I zde jsou zaznamenány úspěchy, silné stránky a poslání, po kterém prahne vaše duše.

Cena od 2 900 Kč dle náročnosti

Vyladěný obraz pro podporu vztahu nebo poslání duše

Obrazy podpoří váš záměr, se kterým přicházíte na tento svět. Ukáže, co je důležité a co byste měli mít každý den před očima, aby se to stalo realitou. Abyste si věřili, že své vize dosáhnete, i když jste zaneprázdnění běžnými denními úkoly.

Pro zájemce mohu přidat i channelovanou zprávu na míru.

Stejný princip opět uplatňuji na další oblasti života jako jsou vztahy nebo zdraví. Obraz bude spolu s vámi pracovat na úžasné budoucnosti.

Cena od 1 900 Kč dle náročnosti

Důkazy, že Obrazy dělají opravdu radost

Je to truhla vzpomínek v jednom obraze

5/5
Pro mě to byl tak hezky zážitek, kdy si vnitřně znovu vybavujete a připomínate momenty, které na vztahu se svým mužem milujete a opět víte, proč na něm tak záleží. Konečná a výsledná mapa je pro mě něco jako truhla vzpomínek na jednom obraze. Je to připomenutí naší lásky a toho, proč si svého muže vážím. ❤️ Manželovi jsem ho dala k narozeninám, ale vnímám to jako krásný dárek k výročí vztahu.

Doporučuji všem, co by chtěli svůj život a sny zhmotnit

5/5
Životní mapa od Vendi sčítá nejrůznější momenty mojí minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Vyobrazila na ní vše, co je pro mě důležité, a co bych si od života ještě přála. Je skvělé, když můžete své myšlenky někomu posdílet a žena, jako je Vendi vám z nich udělá mapu života s mnohými cestami.

Obraz mi připomíná, co je v mém životě a v životě mých klientů to nejdůležitější

5/5
Vendula si mě pozorně vyslechla, položila několik zajímavých dotazů a i mně samotné pomohla oživit si, co a proč dělám. Obraz mám u sebe v práci a už jen to vědomí, že je tam mi neustále připomíná, co je v mém životě a v životě mých klientů to nejdůležitější.
koucink vendula debnar

Pomohu vám zhmotnit
to důležité

Společně vyneseme na světlo takové informace, které vás naplňují radostí a které jsou pro vás pozitivní. Abyste se každý den na svůj obraz podívali a cítili podporu i dojetí.

 

 

My s manželem máme právě Mapu lásky našeho vztahu. Visí v chodbě. Každý den se na něj dívám a cítím vděčnost, lásku a pokoru. Je to navíc takový náš vision board. Naše rodinné poslání, které nás spojuje. 

 

A já budu moc ráda, když budete mít doma jen a jen váš obraz, který k vám bude mluvit.

 

 

Vendula Debnár

malířka, autorka projektu Recept na vztahy 

a lektorka partnerských kurzů

Pokud chcete Obraz u sebe doma, stačí následovat tyto 3 jednoduché kroky:

Vyplňte dotazník

Napíšete mi vaši představu o vybrané variantě, barevnosti a velikosti, případně speciálních přání a požadavky. Já vám následně napíšu návrh termínů, abychom si domluvili společný rozhovor, kterým to vše začíná.

Pustíme se do práce

Během rozhovoru získám část informací, které potřebuji pro tvorbu vašeho obrazu. Pokud chcete channelovanou zprávu, stačí to zmínit. Společně si odsouhlasíme první návrh a já budu pokračovat v tvorbě dál.

Těšíte se z obrazu doma

Před tiskem si ještě vše odsouhlasíme a naposledy zkontrolujeme. Já vám pak obraz mohu nechat vytisknout v opravdu kvalitní tiskárně. A vy se už jen těšíte, až váš osobní obraz doma vybalíte.

Ukázka Obrazů

Zde se můžete podívat na několik výtvorů, které ukazují možné zpracovaní vaší vize nebo mapy. Součástí může být i vaše ilustrovaná fotografie, citát nebo slova, která vás vystihují.

 

 

U partnerských map lásky ráda přidávám drobné milé překvapení, které vidíte až při finálním dodání obrazu. 🙂

Nejčastější dotazy

Vždy je o něco lepší, když budu obraz tvořit na základě společného rozhovoru, přestože domluvit se můžeme i na psané formě.

Budu mít na vás připravených několik otázek. V případě partnerského obrazu si pravděpodobně nejdříve popovídáme spolu a následně s každým zvlášť (dle časových možností), aby byl ve vašem obrazu i moment překvapení.

Samotný rozhovor zvládneme za hodinku. Potřebuji se vás totiž zeptat na několik důležitých otázek ohledně vašeho života. Pokud si zvolíte psanou formu, je čas víceméně na vás.

Proces tvorby obrazu pak záleží na množství a jasnosti informací od vás.

Každý obraz maluju v programu Procreate. Vznikne tak digitální kresba, kterou ve většině případů nechávám tisknout na plátno.

 

Dle domluvy lze připravit téměř jakoukoliv velikost a plátno může být bíle podbarvené nebo jemně žluté. 

Nejčastěji kreslím tak, abyste si doma mohli pověsit kvalitní plátna na dřevěném rámu velikosti 30×40 (formát A3) nebo 40×50. Plátno si můžete po doručení pověsit jen tak na zeď nebo jej nechat dodatečně zarámovat.

Barvu celého obrazu si společně domluvíme. Ilustrovaná fotografie je také jen nabídkou, kterou můžete využít. Ráda obraz přizpůsobím podobě vašeho interiéru velikostí i tónem.

Každý obraz je originál a dle typu, velikost a náročnosti se liší jeho cena. Součástí tvorby obrazu je sezení se mnou na hodinu/hodinu a půl (online nebo fyzicky ve Zlíně), kdy společně probereme některé důležité aspekty vašeho života a vztahu. Ty pak budou zaneseny v obraze.

Pokud se vám nápad líbí, určitě mě kontaktujete a domluvíme se na vašem přání. 

V mé ceně není zohledněno poštovné (třeba pobočka Zásilkovny – od 80 Kč) a plátno (třeba velikost 30×40 za 790 Kč). Můžete si však obraz vytisknout i u sebe a tyto náklady jsou pak již ve vaší režii.

Typicky po našem rozhovoru posílám tzv. „falešný náhled“, abyste viděli kompozici, barevnost… Tím bychom si odladili některé věci na začátku, protože v určité fázi k jejich změně dojít nemůže. Inspiraci z mé tvorby můžete získat v Galerii nebo na Instagramu.

Obraz na přání je umělecké dílo, které tvořím pro vás. Během tvorby vás kontaktuji, zda jdu správným směrem (pokud chcete channelovaný obraz, je celé dílo v mé režii). V závěru je pak možné některé věci pozměnit. Vždy se však jedná o drobné zásahy. 

Vše začíná vyplněním tohoto formuláře.
Po jeho odeslání se vám ozvu s návrhem termínů schůzky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.