Vaše připomínka skvělých momentů

✨ Jste v dlouhodobém vztahu? Připomínejte si, proč druhého milujete a co jste zažili!

 

✨ Jste čerstvě zamilovaní? Nechte si zaznamenat důležité okamžiky vašeho vztahu i to, na čem stavíte!

 

✨ Chcete obdarovat své milované k jejich svatbě či výročí? Mapy lásky jsou tím pravým a originálním dárkem.

Kreslím osobní i partnerské obrazy

 Každý z obrazů je originál, tak jako váš vztah. Nazvala jsem je proto mapy lásky. Vycházejí totiž ze skutečnosti, že vztah musí mít pevné základy, na kterých je možno stavět. Těmito základy jsou společné zážitky, pozitivní pohled na druhého a láska, která po letech může vypadat jako nejsilnější přátelství na světě. Je dar i kus vaší práce, když jeden druhého dobře znáte. A stále milujete. Dovolte mi vaši lásku zaznamenat.

 Moment překvapení jako bonus: Ve vaší mapě mohou být zobrazeny vlastnosti či dovednosti partnera, kvůli kterým jste se do sebe zamilovali a díky kterým se stále milujete. Odpovědi druhého totiž neuvidíte ani neuslyšíte až do chvíle, kdy poprvé spatříte svou mapu.

Jen pozitivní vzpomínky

Myšlenky tvoří naši realitu. Když si dopřejete ten luxus a budete si připomínat kvality partnera i vztahu, doopravdy můžete být šťastnější. Někdy stačí jen zaměřit pozornost na to, co už dávno máme.

Připomínka vašich momentů

Váš vztah je jedinečný! Skládá se z momentů, které byly zábavné, podnětné, dobrodružné, překvapivé... Jaké pozitivní momenty tvořily právě váš vztah?

Originál do vašeho domova

Každý obraz, který namaluju, je originál. A tak si domů můžete pořídit něco, co budete mít doopravdy jen vy. Pokud budete chtít, můžeme se dohodnout i na barvách ladících do vašeho interiéru.

Ukázka

Zde se můžete podívat na několik výtvorů, které ukazují možné zpracovaní vaší mapy lásky. Může se jednat o skutečnou mapu nebo o zachycení několika okamžiků z vašeho vztahu. Součástí může být i vaše ilustrovaná fotografie. V ukázce najdete i zpracování map některých mých oblíbených filmových párů. 🙂 

Pro koho mapy lásky jsou?

Sdílejte. Smějte se. Sbližte se.

Občas má každý z nás sklony zapomínat na dobré věci v našem vztahu. Na to, co nás spojuje. I na to, co je partnerova silná stránka, díky které se máme dobře. Přestože se tedy občas černá myšlenka vloudí, je podstatné, čeho je víc. Zda myšlenek pozitivních nebo negativních. A mapy lásky jsou zde proto, aby pozitivní myšlenky nanejvýš podporovaly.

– – – – – – – 

 

Nechte si vytvořit vlastní mapu lásky a uvidíte sami. Jen pozor! Během tvorby se může stát, že si budete blíž a možná se do sebe zase trochu víc zamilujete. Ano, i po letech. 🙂 Z výzkumů totiž vyplývá, že pozitivní zážitky a vzpomínání na ně posiluje vztah. 

Nejčastější dotazy

Vždy je o něco lepší, když budu obraz tvořit na základě společného rozhovoru, přestože domluvit se můžeme i na psané formě.

 

Budu mít na vás připravených několik otázek ohledně partnera a vašeho vztahu. Nejdříve si popovídáme spolu a následně s každým zvlášť, aby byl ve vaší mapě lásky onen moment překvapení.

Samotný rozhovor zvládneme za hodinku až dvě. Potřebuji se vás totiž zeptat na několik důležitých otázek ohledně vašeho vztahu. Pokud si zvolíte psanou formu, je čas víceméně na vás.

 

Proces tvorby obrazu pak záleží na množství a jasnosti informací od vás. Do tří týdnů však garantuji dodání.

Kreslím tak, abyste si doma mohli pověsit kvalitní plátna na dřevěném rámu velikosti A3.  Plátno si můžete po doručení pověsit jen tak na zeď nebo jej nechat dodatečně zarámovat.

Barvu celého obrazu si společně domluvíme. Ilustrovaná fotografie je také jen nabídkou, kterou můžete využít. Ráda obraz přizpůsobím podobě vašeho interiéru.

Každý obraz je originál a dle typu, velikost a náročnosti se liší jeho cena. Součástí tvorby obrazu je sezení se mnou na hodinu/hodinu a půl (online nebo fyzicky ve Zlíně), kdy společně probereme některé důležité aspekty vašeho života a vztahu. Ty pak budou zaneseny v obraze.

Pokud se vám nápad líbí, určitě mě kontaktujete a domluvíme se na vašem přání. 

koucink vendula debnar

O autorce

Když jsme spolu s manželem začínali chodit, udělali jsme si jednoduchou (a malovanou) vizi vztahu. Každý den jsme ji měli na očích a musím říct, že nám zachránila vztah. Jejími principy žijeme dodnes.

 

 

Po letech jsem začala vnímat, že potřebujeme něco jiného. Začala jsem proto tvořit mapu lásky, která vyzdobila náš nový byt a která se zároveň stala potěšením pro oko i srdce, kdykoliv na ni koukneme. Během procesu jsme s radostí vzpomínali na společné zážitky i na to, proč jsme se do sebe zamilovali. 

 

 

Tento příjemný pocit bych přála zažít všem. Pocit, že nás s partnerem mnohé spojuje a že milujeme jeden druhého ne za to, kým jsme, ale za to, že jsme.  

 

 

Ráda poznám i vás a zprostředkuji vám tento hřejivý pocit lásky. Možná se prozatím uvidíme na blogu Recept na vztahyPokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo postřeh, můžete mi využít formulář níže nebo mi napsat na zdravim@receptnavztahy.cz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.