Obrazy na přání

Udělejte (si) radost obrazem, který bude naprosto jedinečný. Naprosto váš. Bude ozdobou vašeho domova či kanceáře a připomínkou šťastných momentů vašeho života i snů.

Kreslím osobní i partnerské obrazy

 Každý z obrazů, který vznikne, bude originál tak jako váš život, vztah i sen. Nazvala jsem je proto Obrazy na přání. Může totiž vzniknout naprosto cokoliv. Stačí jen vložit důvěru v proces. 

Obrazy mým klientům pomáhají vidět černé na bílém, co zatím mají jen v hlavě. V pracovně tak můžete mít svou pracovní vizi a záznam důležitých milníků, které formovaly vaši pracovní stránku. Doma na chodbě vám může viset neustálá připomínka vaší lásky k partnerovi a pěkných věcí ve vztahu. A nebo se můžeme domluvit na portrétu, který může sloužit jako dárek sobě, k výročí nebo novomanželům.

Jen pozitivní vzpomínky

Myšlenky tvoří naši realitu. Když si dopřejete ten luxus a budete si připomínat pozitivní věci, doopravdy můžete být šťastnější. Úhel pohledu tvoří naši realitu. Realita netvoří náš úhel pohledu.

Připomínka vašich momentů

Váš život - vy - jste jedineční! Skládá se z momentů, které byly zábavné, podnětné, dobrodružné, překvapivé... Jaké pozitivní momenty tvořily právě vás, vaši práci nebo váš vztah?

Originál do vašeho domova

Každý obraz, který namaluju, je originál. A tak si domů můžete pořídit něco, co budete mít doopravdy jen vy. Pokud budete chtít, můžeme se dohodnout i na barvách ladících do vašeho interiéru.

Je to úplně něco jiného!

Spolupráce s Vendi byla velmi příjemná od první domluvy přes rozbor představy až po její realizaci. Když člověk neví přesně, jak vyjádřit své myšlenky, tak ho Vendi nasměruje doplňujícími otázkami a společně tak vytvoří "kostru" obrazu a stěžejní body, které by měl obsahovat. Komunikace byla velmi vstřícná, na všem se dá s Vendi domluvit. Tvůrčí proces je pak v jejích rukách a vy s napětím očekáváte, co vám přistane v poštovní schránce. Vendi vám umožní nahlédnout na to, jak vás a vaše představy vnímají jiní. Obrázek se mi moc líbí. Je to něco úplně jiného než jsem zatím potkávala mezi tvůrci.
Barbora Dvořáková
belandy.cz

Ukázka

Zde se můžete podívat na několik výtvorů, které ukazují možné zpracovaní vaší mapy lásky. Může se jednat o skutečnou mapu nebo o zachycení několika okamžiků z vašeho vztahu. Součástí může být i vaše ilustrovaná fotografie. V ukázce najdete i zpracování map některých mých oblíbených filmových párů. 🙂 

Co je součástí procesu tvorby obrazu pro vás?

Sdílejte. Smějte se. Sbližte se.

Občas má každý z nás sklony zapomínat na dobré věci v našem životě. Na to, co nás spojuje, co jsme zvládli. Přestože se tedy občas černá myšlenka vloudí, je podstatné, čeho je víc. Zda myšlenek pozitivních nebo negativních. A Obrazy na přání jsou zde proto, aby pozitivní myšlenky nanejvýš podporovaly.

– – – – – – – 

 

Nechte si vytvořit vlastní obraz a uvidíte sami. 

Nejčastější dotazy

Vždy je o něco lepší, když budu obraz tvořit na základě společného rozhovoru, přestože domluvit se můžeme i na psané formě.

Budu mít na vás připravených několik otázek. V případě partnerského obrazu si pravděpodobně nejdříve popovídáme spolu a následně s každým zvlášť (dle časových možností), aby byl ve vašem obrazu i moment překvapení.

Samotný rozhovor zvládneme za hodinku až dvě. Potřebuji se vás totiž zeptat na několik důležitých otázek ohledně vašeho života. Pokud si zvolíte psanou formu, je čas víceméně na vás.

Proces tvorby obrazu pak záleží na množství a jasnosti informací od vás. Tři týdny jsou však standard.

Kreslím tak, abyste si doma mohli pověsit kvalitní plátna na dřevěném rámu velikosti 30×40 (formát A3). Plátno si můžete po doručení pověsit jen tak na zeď nebo jej nechat dodatečně zarámovat.

Barvu celého obrazu si společně domluvíme. Ilustrovaná fotografie je také jen nabídkou, kterou můžete využít. Ráda obraz přizpůsobím podobě vašeho interiéru.

Každý obraz je originál a dle typu, velikost a náročnosti se liší jeho cena. Součástí tvorby obrazu je sezení se mnou na hodinu/hodinu a půl (online nebo fyzicky ve Zlíně), kdy společně probereme některé důležité aspekty vašeho života a vztahu. Ty pak budou zaneseny v obraze.

Pokud se vám nápad líbí, určitě mě kontaktujete a domluvíme se na vašem přání. V současné chvíli nabízím tři typy Obrazů na přání. 

V mé ceně není zohledněn tisk obrazu, jen práce. Je proto třeba připočítat cenu za samotný materiál (např. plátno ve velikosti 30×40 stojí 750 Kč) a poštovné (třeba Zásilkovna – od 80 Kč).

Typicky po našem rozhovoru posílám tzv. „falešný náhled“, abyste viděli kompozici, barevnost… Tím bychom si odladili některé věci na začátku, protože v určité fázi k jejich změně dojít nemůže. Inspiraci z mé tvorby můžete získat v Galerii nebo na Instagramu.

Obraz na přání je umělecké dílo, které tvořím pro vás. Během tvorby vás párkrát kontaktuji, zda jdu správným směrem. V závěru je pak možné některé věci pozměnit. Vždy se však jedná o drobné zásahy. Velké změny v mé tvorbě nedělám.

koucink vendula debnar

O autorce

Už jako malá jsem zbožňovala kreslení, ale nějak jsem se na této cestě po studiu VŠ ztratila. Objevila jsem ji ve chvíli, když jsme spolu s manželem začínali chodit. Tehdy jsme si dělali jednoduchou (a malovanou) vizi vztahu. Každý den jsme ji měli na očích a musím říct, že nám zachránila vztah. 


Po letech jsem začala vnímat, že potřebujeme novou. Začala jsem proto tvořit mapu lásky, která vyzdobila náš nový byt a která se zároveň stala potěšením pro oko i srdce, kdykoliv na ni koukneme.


Dnes tvořím Obrazy na přání, protože zbožňuju společná sezení, kdy mi popíšete vaši cestu, vaše úspěchy i sny, které máte možnost později zrealizovat.


Tento příjemný pocit bych přála zažít všem. Pocit, že náš toho v životě ještě spousta čeká a že sny se plní.  


 Možná se prozatím uvidíme na blogu Recept na vztahyPokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo postřeh, můžete mi využít formulář níže nebo mi napsat na zdravim@receptnavztahy.cz.z

Varianty Obrazů na přání

Portrét na plátně

Zachycení vás, vaší rodiny nebo někoho blízkého, komu chcete portrét věnovat. Standardně maluji pro velikost 30x40 (A3) a s přípravou tisku na plátno. Dá se domluvit dle vašich preferencí.

Cena od 1 900 Kč

Pracovní či osobní vize

Zachycení vaší jedinečné přidané hodnoty, vašeho směřování i životních úspěchů. Obraz může tvořit vaše motto. Může se stát vaší Polárkou, díky které víte, že jste na nejlepší cestě plnit si své sny.

Cena od 5 900 Kč

Mapa lásky

Originální mapa vašeho vztahu, kterou společně vytvoříme. Jedno je ale jisté - pokud budete rozhovor absolvovat spolu, budete zažívat momenty vděku a zamilovanosti. 🙂 Obraz můžeme vytvořit i jako překvapení.

Cena od 7 900 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.