Obraz plný nejkrásnějších
momentů vašeho vztahu

To jsou Mapy lásky. Esence vašeho vztahu na plátně.

Co kdyby byl obraz posílením vaší lásky? Radostným oživením vašeho vztahu?
Možná i vy toužíte mít doma…

 


Nechte si namalovat obraz, který vás bude každý den dojímat a perfektně doplní váš interiér.

Nakreslím váš obraz, který si zamilujete

3 možnosti spolupráce:

Mapa lásky

Originální mapa vašeho vztahu, kterou společně vytvoříme. Půjde o esenci vašeho vztahu, domova nebo rodinných vztahů. Obraz můžeme vytvořit i jako překvapení pro partnera.

Cena od 8 900 Kč

Pracovní či osobní vize

Zachycení vaší jedinečné přidané hodnoty, vašeho směřování i životních úspěchů. Obraz může tvořit vaše motto. Může se stát vaší Polárkou, díky které víte, že jste na nejlepší cestě plnit si své sny.

Cena od 5 900 Kč

Portrét na plátně

Zachycení vás, vaší rodiny nebo někoho blízkého, komu chcete portrét věnovat. Standardně maluji pro velikost 30x40 (A3) a s přípravou tisku na plátno. Dá se domluvit dle vašich preferencí.

Cena od 1 900 Kč

Tři důkazy, že mapy lásky dělají opravdu radost

Je to truhla vzpomínek v jednom obraze

Pro mě to byl tak hezky zážitek, kdy si vnitřně znovu vybavujete a připomínate momenty, které na vztahu se svým mužem milujete a opět víte, proč na něm tak záleží. Konečná a výsledná mapa je pro mě něco jako truhla vzpomínek na jednom obraze. Je to připomenutí naší lásky a toho, proč si svého muže vážím. ❤️ Manželovi jsem ho dala k narozeninám, ale vnímám to jako krásný dárek k výročí vztahu.

Doporučuji všem, co by chtěli svůj život a sny zhmotnit

Životní mapa od Vendi sčítá nejrůznější momenty mojí minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Vyobrazila na ní vše, co je pro mě důležité, a co bych si od života ještě přála. Je skvělé, když můžete své myšlenky někomu posdílet a žena, jako je Vendi vám z nich udělá mapu života s mnohými cestami.

Obraz mi připomíná, co je v mém životě a v životě mých klientů to nejdůležitější

Vendula si mě pozorně vyslechla, položila několik zajímavých dotazů a i mně samotné pomohla oživit si, co a proč dělám. Obraz mám u sebe v práci a už jen to vědomí, že je tam mi neustále připomíná, co je v mém životě a v životě mých klientů to nejdůležitější.
koucink vendula debnar

Pomohu vám oživit vaše nejšťastnější momenty

Společně vyneseme na světlo vzpomínky, které vás naplňují radostí a které jsou pro vás pozitivní. Abyste se každý den na svou vlastní mapu lásky podívali a cítili dojetí.

I my s manželem máme jeden obraz u nás doma. Každý den se na něj dívám a cítím vděčnost, lásku a pokoru. Je to navíc taková naše vision board. Naše rodinné poslání, které nás spojuje. 

Vendula Debnár

malířka Map lásky, autorka projektu Recept na vztahy a lektorka partnerských kurzů

Pokud chcete Mapu lásky u sebe doma, stačí následovat tyto 3 jednoduché kroky:

Vyplňte dotazník

Napíšete mi vaši představu o vybrané variantě, barevnosti a velikosti, případně speciálních přáních a požadavcích. Já vám následně napíšu návrh termínů, abychom si domluvili společný rozhovor.

Pustíme se do práce

Během rozhovoru získám většinu informací, které potřebuji pro tvorbu vaší Mapy lásky. Společně si odsouhlasíme první návrh a já budu pokračovat v tvorbě dál... Aby vám obraz opravdu dělal radost.

Těšíte se z obrazu doma

Před tiskem si ještě vše odsouhlasíme a naposledy zkontrolujeme. Já vám pak obraz mohu nechat vytisknout v opravdu kvalitní tiskárně. A vy se už jen těšíte, až váš osobní obraz doma vybalíte.

Ukázka

Zde se můžete podívat na několik výtvorů, které ukazují možné zpracovaní vaší vize nebo partnerské mapy lásky. Součástí může být i vaše ilustrovaná fotografie, citát nebo slova, která vás vystihují.

 

U partnerských map lásky ráda přidávám drobné milé překvapení, které vidíte až při finálním dodání obrazu. 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější dotazy

Vždy je o něco lepší, když budu obraz tvořit na základě společného rozhovoru, přestože domluvit se můžeme i na psané formě.

Budu mít na vás připravených několik otázek. V případě partnerského obrazu si pravděpodobně nejdříve popovídáme spolu a následně s každým zvlášť (dle časových možností), aby byl ve vašem obrazu i moment překvapení.

Samotný rozhovor zvládneme za hodinku. Potřebuji se vás totiž zeptat na několik důležitých otázek ohledně vašeho života. Pokud si zvolíte psanou formu, je čas víceméně na vás.

Proces tvorby obrazu pak záleží na množství a jasnosti informací od vás.

Nejčastěji kreslím tak, abyste si doma mohli pověsit kvalitní plátna na dřevěném rámu velikosti 30×40 (formát A3) nebo 40×50. Plátno si můžete po doručení pověsit jen tak na zeď nebo jej nechat dodatečně zarámovat.

Barvu celého obrazu si společně domluvíme. Ilustrovaná fotografie je také jen nabídkou, kterou můžete využít. Ráda obraz přizpůsobím podobě vašeho interiéru velikostí i tónem.

Každý obraz je originál a dle typu, velikost a náročnosti se liší jeho cena. Součástí tvorby obrazu je sezení se mnou na hodinu/hodinu a půl (online nebo fyzicky ve Zlíně), kdy společně probereme některé důležité aspekty vašeho života a vztahu. Ty pak budou zaneseny v obraze.

Pokud se vám nápad líbí, určitě mě kontaktujete a domluvíme se na vašem přání. V současné chvíli nabízím tři typy Obrazů na přání. 

V mé ceně není zohledněn tisk obrazu, jen práce. Je proto třeba připočítat cenu za samotný materiál (např. plátno ve velikosti 30×40 stojí 750 Kč) a poštovné (třeba Zásilkovna – od 80 Kč).

Typicky po našem rozhovoru posílám tzv. „falešný náhled“, abyste viděli kompozici, barevnost… Tím bychom si odladili některé věci na začátku, protože v určité fázi k jejich změně dojít nemůže. Inspiraci z mé tvorby můžete získat v Galerii nebo na Instagramu.

Obraz na přání je umělecké dílo, které tvořím pro vás. Během tvorby vás párkrát kontaktuji, zda jdu správným směrem. V závěru je pak možné některé věci pozměnit. Vždy se však jedná o drobné zásahy. Velké změny v mé tvorbě nedělám.