Konverzační hra pro páry

Buďte si s partnerem blíž a hravě utužte vztah s partnerem

Proč si kartičky pořídit?

Chcete se jednoduše a zároveň smysluplně zabavit? Chcete trochu okořenit váš vztah a vyzkoušet něco nového?

 Potom je pro vás jako pár karetní hra s názvem Být si blíž ideálním řešením. 

Otevírá témata, u kterých se můžete pobavit, naučit se o sobě něco nového i po letech ve vztahu a také se společně více propojit.

Zábavné i originální otázky pro páry

Máte pocit, že jste po letech vztahu vyčerpali váš repertoár otázek a tematických okruhů v diskuzi? Pak na 99 kartičkách najdete dotazy, které by vás možná ani nenapadly. Spoustu z nich můžete klást i opakovaně.

Témata posilující vztah

Balíček Být si blíž obsahuje 8 klíčových témat, která utuží váš vztah. Proberte s partnerem komunikaci, intimitu, peníze, budoucnost a další podnětné okruhy vycházející z psychologie funkčních vztahů.

Otázky pro vás dva kdykoliv s sebou

Ať už jdete na rande, nebo zůstáváte doma, karetní hra je natolik skladná, že ji můžete dát do kabelky či do kapsy. Online verzi můžete mít kdykoliv u sebe v mobilu a můžete si ji stáhnout i za pár let.

Reference

Tyto karty pro páry jsou boží, protože...

I přesto, že náš vztah hodnotím jako velmi harmonický, tak díky těmto kartičkám cítíme větší pochopení a otevřenost. Mimoto, kartičky jsou skvělý relax k večernímu vínu po uspání obou dcer. Taky vítáme pestrost témat. Oba se shodneme, že komunikace je základní podstatou vztahu a díky cíleným otázkám se v podstatě formou hry dostáváme k zajímavým tématům jako pravidla domácnosti, tajná přání, sexuální potřeby, zážitky z dětství a spoustu dalších - a tímto si opravdu jsme blíž, protože jinak bychom si podobné detaily asi nikdy neřekli. Zpočátku to šlo samozřejmě ztuha, ale s každou další otázkou jsme se zlepšovali - byli jsme otevřenější a uvolněnější. S kartičkami se na chvíli zastavíme v každodenním shonu a věnujeme se jen vzájemnému poznání a povídání. A za to moc děkujeme.​

Produkt obsahuje

Varianty kartiček

Otevřete se novému pohledu na sebe i partnera. Nabourejte každovečerní stereotypy. Bavte se!

Být si blíž partnerské karty_ online

Vymazlená online verze

Kartičky dostanete ihned po připsání platby na účet. Přijdou vám na e-mail v PDF. Všechny kartičky máte kdykoliv po ruce. Pokud je po náhodou ztratíte či zašpiníte, můžete si kdykoliv vytisknout nové. Online verze obsahuje 126 kartiček.

partnerské karty být si blíž rozložené

Kartičky do ruky

Fyzická forma je pro všechny z vás, kteří se chcete odpojit od digitálního světa a užít si romantický večer s partnerem. U fyzických kartiček myslíme na přírodu a tiskneme ekologickým inkoustem. Kartičky se hodí i jako dárek. Balíček obsahuje 100 kartiček.

Balíček partnerských konverzačních a intimních karet tvořících srdce

Obě verze výhodněji

Možná se vám líbí obě verze a nemůžete se rozhodnout. Poslední varianta je pro všechny z vás, kteří by chtěli udělat radost sobě a rovnou i někomu dalšímu za zvýhodněnou cenu. Je na vás, kterou verzi si necháte. Tato třetí možnost obsahuje dárek, tj. dalších 26 otázek zdarma v online verzi.

Přidejte se ke stovkám párů, které už své karty doma mají

Pokud trvale a vědomě obnovujeme své znalosti o partnerovi, stáváme se vzájemně nejlepšími přáteli a vztah může kvést. Právě romantický večer s kartičkami může pomoct váš vztah oživit. Věnujte si čas a užijte si společné chvíle naplno. Věřte, že se dozvíte, co jste ještě nevěděli.

 

– – – – – – – 

 

S kartičkami získáte:

Poznání, které oblasti partnerova života a osobnosti znáte a které ještě můžete poznat.

Odpovědi na milé, ale i náročnější otázky, které mohou pomoct pročistit atmosféru.

Ujištění, do jaké míry máte s partnerem podobné vize a představy o životě.

Munici pro program na zábavné rande, dovolenou nebo večery, kdy děti spí.

Tip na hodnotný dárek pro vaše blízké.

Nejčastější dotazy

Online verzi dostanete ihned po připsání platby na účet. Kartičky si můžete stáhnout kdykoliv znovu a kdekoliv bude internet.

Fyzická verze vám bude doručena podle vámi vybraného způsobu – na výdejní místo Zásilkovny, vaši adresu, případně osobně ve Zlíně.

Rozhodně. Někteří zákazníci si kartičky kupují jako inspiraci pro první rande, jiní chtějí inspiraci, o čem se s druhým bavit, aby se lépe poznali. 

V začátcích je možná ještě důležitější druhého dobře poznat, abychom zjistili, zda vyznáváme podobné hodnoty a vztah může fungovat.

Na trhu existuje hned několik druhů kartiček, které si můžete koupit. Ale upřímně, na všech mi něco vadilo. A tak jsem vytvořila takové kartičky, které bych sama chtěla hrát. 

Jsou designové, ctí přírodu a otázky opravdu prohlubují vztah a baví zároveň. Uvidíte sami.

Fyzické i online kartičky obsahují 8 kategorií, jako je komunikace, intimita, budoucnost a sny, o vašem vztahu, rodina, řešení konfliktů, finance a domácnost.

 

Najdete na nich otázky jako:

 

    • Tyto tři věci na tobě obdivuji…
    • Kdybyste v minulosti mohli změnit jednu věc, co by to bylo a proč?
    • Kdybyste nemuseli řešit peníze, ale dělali, co vás baví, co byste si v životě vybrali? Proč?
    • Vzpomeňte si na obzvláště erotickou společnou chvíli: Kde jste byli, co jste dělali a jak jste se cítili?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
koucink vendula debnar

O autorce

Kartičky jsou moje srdcová záležitost. Doma máme pár sad, ale každé z nich něco chybělo. Buď byly otázky příliš povrchní, nebo jsem zoufala nad jejich předpotopním designem.

 

Díky kartičkám jsme s manželem zažili spoustu zajímavých diskuzí. Takových, které bychom normálně nevedli, protože by nás otázky ani nenapadly. Proto jsem pro vás vytvořila kartičky, které jsou krásným dárkem pro všechny z vás, kteří jste ve vztahu. Doufám, že vám budou dělat radost.

Ráda vás také uvidím na blogu Recept na vztahy,  kde najdete inspiraci, jak žít ve spokojeném a naplňujícím partnerství.

 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo postřeh, můžete mi napsat na zdravim@receptnavztahy.cz.