6 návyků
pro trvalý vztah

Nejjednodušší cesta ke spokojenosti ve vztahu. Naučím vás, jak mít ve svém vztahu více radosti, lásky a jiskry. A to jen za 21 dní.

Jak dlouho ještě budete čekat, než začnete být ve svém vztahu opět šťastní? Přestože momentálně...

Nejste sami! Spousta lidí chce být spokojená ve vztahu.
Jste spolu prostě už tak dlouho, že nevíte, co dělat jinak.

Už nemusíte tápat. Získejte správné návyky, díky kterým...

Budete se na partnera těšit

Porozumíte sobě i partnerovi a začnete dělat pár důležitých věcí, které jsou důležité pro budování spokojenosti ve vztahu.

bude dávat váš vztah vyšší smysl

Začnete vidět slova i činy, která jsou potenciálním spouštěčem nepohody ve vašem vztahu. A naučíte se objevit smysl vašeho vztahu!

budete mít doma pohodu

Místo zdlouhavého samostudia získáte ověřený obsah z psychologie vztahů a fungování mozku přímo do e-mailu, který budete mít k dispozici do konce života.

v kurzu najdete...

Reference

Jak párům Program pomohl?

Pro mě nejvzácnější okamžiky byly, když jsem si uvědomila, že život s partnerem nemusí být přítěž a trápení, ale naopak to může být povzbuzující, naplňující, může to usnadnit život. Dala jsi mi naději, že to takto opravdu jde a že to tak můžu mít a dokonce jsem se na to začala těšit 🙂 Za to ti děkuji.

Program pro mě byl velkou inspirací. Nejen díky různým cvičením, které jsme si s partnerem mohli vyzkoušet, ale hlavně jsem si uvědomila, co je pro mě ve vztahu důležité a co od života sama chci. Program pro mě byl nejen o zlepšení vztahu, ale měl také přesah do vlastniho seberozvoje. 🙂

koucink vendula debnar

Pomůžu vám mít zase vztah, který vás naplňuje radostí

Vím, jak se cítíte, když se ve vzpomínkách vracíte na pěkné časy ve vašem vztahu, a pak vidíte, co se z něj stalo teď. Ještě není nejhůř, ale vy víte, že se něco musí změnit.

 

Zvu vás proto do kurzu, kterým už prošlo několik desítek lidí a změnilo tak svůj vztah k lepšímu. Obsah kurzu je směsicí poznatků z neurovědy, moderní psychologie vztahů i výzkumů a samozřejmě praxe.

 

Vendula Debnár

koučka, průvodkyně specializující se na vztahy a absolventka kurzů párové metodologie J. M. Gottmana (autor 7 principů spokojených manželství)

Bonusy:

Získejte karty emocí a potřeb

k Programu zdarma, aby pro vás komunikace ve vztahu byla snazší a zábavnější. Čeká vás přesný návod, jak karty využívat. Karty využijeme i při některých cvičeních.

 

Zůstat nebo odejít?

Až si projdete kurz, budete mít odpověď na otázku, zda vztah vám osobně dává smysl a co se musí stát, abyste odešli nebo v něm zůstali. Ukážu vám, jak nad tímto krokem přemýšlet.

Pokud máte pocit, že váš vztah si zaslouží oživení, potom stačí následovat tyto 3 kroky:

Objednejte si Program

. Stačí vyplnit formulář s vašimi údaji. O vše už se postarám. Jako bonus k objednávce obdržíte i terapeutické karty.

Obsah dostupný po zaplacení

Obsah Programu dostanete přímo do e-mailu ihned po zaplacení včetně informace, jak to bude 21 dní probíhat. K obsahu se můžete vrátit kdykoliv.

Buďte spokojení ve vztahu

Už od prvního e-mailu budete vědět, nač se můžete těšit během nadcházejících 21 dní a zkusíte si také několik praktických (a krátkých) cvičení.

Kurz je pro vás

ideální, pokud

ztráta času, pokud

Nemusíte dělat nic a váš vztah bude vypadat stejně...

...nebo se mnou naskočte do Programu a sledujte pozitivní změny ve vašem vztahu.

Budu se na váš těšit! Vendi

Nejčastější dotazy

FAQ

Všechen obsah vám chodí přímo do e-mailu. 

Na začátek je proto dobré zkontrolovat, zda neskončil ve spamu. Pokud narazíte na jakýkoliv problém, dejte mi vědět na zdravim@receptnavztahy.cz.

První e-mail vám přijde, jakmile přijmeme platbu. Další e-mail bude následovat za tři dny. U každého cvičení se doba čekání na další e-mail liší a to podle odhadované náročnosti na vypracování. Některé přijdou za 2 dny, některé za 3, jeden dokonce za 5.

Celý obsah vám zůstává k dispozici na vašem e-mailu a můžete ho tedy realizovat ve vlastním tempu. Bylo by však skvělé, kdybyste cvičení stihli ve stanovené době, abyste si udrželi motivaci celý Program dokončit.

Ano, jen je třeba investovat energii a čas do jednotlivých lekcí. Žádný úspěch se nestal nečinností a přes noc. 🙂 Na druhou stranu, zvažte, zda konkrétně váš vztah nepotřebuje spíše párového terapeuta nebo psychologa. Nemohu slíbit, že po projití Programem se opravdu rozvrácený vztah vyřeší.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.