Milujte se sex

Láska k sexu začíná láskou k sobě a svému tělu.

Co získáte?

Věnujte si čas a objevte, co se vám v ložnici líbí i co vám brání plně si užívat milování s partnerem.

 

Milujte sex je pro všechny ženy, které se chtějí opět cítit milované a neví, kde začít.

Užijete si sex

Je osvobozující vědět, že sex není jen o orgasmu. Zjistěte, jak si milování s partnerem opravdu užít a jak partnera citlivě odmítnout, když nemáte náladu.

Zbavíte se starých programů

Nás přístup k sexu a jeho prožívání ovlivňují přesvědčení od rodičů, bývalých partnerů atd. Změňte je!

Cvičení pro oba

Teorie je pěkná věc, ale zbytečná, pokud ji neuvedete do praxe. Proto Milujte sex obsahuje spoustu krátkých cvičení.

Produkt je pro vás vhodný, pokud...

Poznáváte se?

Pokud stále ještě váháte, není nic přesvědčivějšího, než vidět na vlastní oči. Pokud si nejste koupí jistí, podívejte se na úryvek ze cvičebnice i z e-booku. Stačí kliknout toto tlačítko:

Co v balíčku najdete?​

Milujte se(x) se skládá z několika klíčových pomocníků – prvním je e-book a druhým praktická cvičebnice. V obou na vás čeká komplexní pohled na intimitu. 

 

Zdarma navíc získáte karty pro pojmenování emocí a potřeb. Dobrý sex totiž není záležitostí hraček, zvládnutí technik či pozic. Jde o velkou oblast vztahu, do které zasahuje naše vnímání sexu, představy o našem těle, komunikace s partnerem i jeho citlivé odmítnutí.

 

Jaká témata vás čekají?

Porozumění sobě samé

Abychom mohly plně prožívat současnost a otevřít se tomu, co nabízí, potřebujeme se srovnat s minulostí. Porozumět jí a přestat se do ní v přítomnosti vracet nebo se na ni vymlouvat. Zjistíte, co máte ráda, odbouráte své staré strachy a zjistíte, proč si milování nedokážete tolik užít.

Kapitola o uspokojení mužů

Podívejte se na dlouhodobé strategie, jak uspokojit muže i na pár technik, ze kterých bude partner paf. 🙂 Muži jsou sice vizuální, ale v dlouhodobém měřítku chtějí být pro nás žádaní, respektovaní. Potřebují cítit naši náklonnost a upřímnost, když se zeptají, co nám dělá dobře.

Společné budování intimity

Sex je chvíle, kdy se můžete naplno propojit. Být si blízko. Vnímat se navzájem svými těly. Jde o čas, kdy můžete uspokojit nejen touhu, ale i potřebu být milován a milovat.

Ve třetí kapitole si projdeme cvičení, která vám pomohou otevřít otázku sexu s partnerem.

Jak vyřešit konflikt v intimitě?

Někdy je prostě třeba se o sexu pobavit více strukturovaně. Brát jej jako jednu z problémových položek ve vztahu, kterou lze ke spokojenosti obou partnerů vyřešit. 

Zjistěte, jak krok za krokem vyřešit konflikt týkající se sexu.

Cvičebnice k vytištění

Cvičebnice za skvělým sexem a spokojenějším já obsahuje přes 20 stran cvičení, zamyšlení, otázek a koučovacích technik, které vám pomohou na cestě za změnou. 

Těšit se můžete například na desítky otázek z oblastí Minulost, Tělo, Touhy, Přesvědčení aj., koučovací techniky upravené na míru tématu nebo váš vlastní manuál na milování.

Karty emocí a potřeb

Je nanejvýš důležité umět vyjádřit své emoce a pocity. Občas však všechny tápeme a stěží dokážeme popsat, co zrovna cítíme. Výborným pomocníkem, který se osvědčuje v terapiích, jsou kartičky s názvy emocí a potřeb. A já vás naučím s nimi pracovat, abyste již vždy věděly, co se ve vás děje!

Začněte drobnými změnami,

a začnete si milování konečně užívat!

Balíček, který si zamilujete

Balíček obsahuje e-book i praktickou cvičebnici, kde najdete koučovací techniky a cvičení, která jdou více do hloubky. Navíc zdarma získáte karty emocí a potřeb k vytištění, které se využívají při terapiích.

Nejčastější dotazy

Jelikož je vše v online verzi, dostanete každou část ihned po připsání platby na účet. Vše si můžete stáhnout kdykoliv znovu a kdekoliv bude internet.

Pokud zvolíte možnost s osobní konzultací, napíšu vám, abychom si domluvily termín.

Určitě se některé věci dají na internetu najít. Stojím si však za tím, že velká část balíčku stojí na zkušenostech z terapie, která má pozorovatelné výsledky. 

koucink vendula debnar

O autorce

Intimita je krásné a složité téma. Mrzí mě ale, kolik žen si je v této oblasti nejistých a jak málo se o sexu mluví. Ať už mezi námi, děvčaty, nebo mezi partnery.

 

Chtěla bych, aby se každá žena cítila krásná a sexy. Sama pro sebe a tím i pro svého muže. Proto vznikl e-book, cvičebnice i karty.

 

Můžete mě znát i z blogu Recept na vztahykterý vznikl jako projekt pro hledání návodu na spokojenost v manželství.

 

Vztahům se věnuji i prostřednictvím svých klientů (certifikace kouče pro práci s emočními rovnicemi) a velmi ráda využívám párovou metodologii J. M. Gottmana, jehož kurz jsem absolvovala. 

 

Chci vám ukázat, že pěkný vztah není nedosažitelný. Proto jsem vytvořila i Program pro lepší vztahVěřím, že Program pokrývá nejzásadnější oblasti vztahů a poskytuje návod, zdroje i inspiraci, jak začít.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.