Ideální dárek pro partnera/ku?

Udělejte radost sobě i partnerovi - věnujte si větší zábavu v ložnici
i vzájemnou blízkost

Proč si karty pořídit?

Karty vám dají možnost znovu se na sebe naladit,
užívat si společnost toho druhého
a dokonce zlepšit intimní prožitek.

Přidejte se ke stovkám párů, které už
své kartičky doma mají

Tentokrát to bude opravdu jiné! Budete mít originální dárek pro sebe i pro vaši drahou polovičku

a přitom posílíte dvě oblasti vašeho vztahu – intimitu a vzájemnou blízkost.

 

Jak? Přece díky partnerským kartám Být si blíž a Být si intimně blíž. 

Otázky i aktivity

Modrý balíček karet je konverzační, ale teprve s červenými kartami to bude mít u vás ve vztahu ty správné grády! Poznáte se romanticky i intimně. V tempu, jaké bude sedět jen a jen vám.

Blízkost i intimita

Ženy potřebují být opečovávané. Potřebují cítit lásku. Muži zase v dlouhodobých vztazích potřebují intimní spojení a obdiv.
Dejte si navzájem, co potřebujete díky partnerským kartám. Karty vám řeknou "jak".

Rande kdykoliv

Na mobil saháme častěji než na partnera/ku. Pojďte dát technologie stranou a udělat z partnera prioritu. Užijete si rande kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít balíčky u sebe.

Reference

Kartičky jsou boží, protože...

I přesto, že náš vztah hodnotím jako velmi harmonický, tak díky těmto kartičkám cítíme větší pochopení a otevřenost. Mimoto, kartičky jsou skvělý relax k večernímu vínu po uspání obou dcer. Taky vítáme pestrost témat. Oba se shodneme, že komunikace je základní podstatou vztahu a díky cíleným otázkám se v podstatě formou hry dostáváme k zajímavým tématům jako pravidla domácnosti, tajná přání, sexuální potřeby, zážitky z dětství a spoustu dalších - a tímto si opravdu jsme blíž, protože jinak bychom si podobné detaily asi nikdy neřekli. Zpočátku to šlo samozřejmě ztuha, ale s každou další otázkou jsme se zlepšovali - byli jsme otevřenější a uvolněnější. S kartičkami se na chvíli zastavíme v každodenním shonu a věnujeme se jen vzájemnému poznání a povídání. A za to moc děkujeme.​

Balíček obsahuje

Varianty

Otevřete se novému pohledu na sebe i partnera. Nabourejte každovečerní stereotypy. Bavte se!

Být si blíž intimně

Kdykoliv po ruce

Oba balíčky dostanete ihned po připsání platby na účet. Přijdou vám na e-mail v PDF. Všechny kartičky máte kdykoliv po ruce. Pokud je po čase náhodou ztratíte či zašpiníte, můžete si vytisknout nové.

partnerske karty

Bez technologií

Fyzická forma je pro všechny z vás, kteří se chcete odpojit od digitálního světa a užít si romantický večer s partnerem, protože v balíčku najdete konverzační i intimní témata.

Romantika i výzvy

Pro ty z vás, kteří to se vztahem myslíte opravdu vážně, jsem připravila bombastický balíček. Ke kartám totiž za lepší cenu dostanete knihu plnou výzev a aktivit na celý rok. Budete budovat společné návyky, hrát si i dávat vztahu hlubší smysl.

Ukázka

Nejčastější dotazy

Online verzi dostanete ihned po připsání platby na účet. Kartičky si můžete stáhnout kdykoliv znovu a kdekoliv bude internet.

Fyzická verze vám bude doručena podle vámi vybraného způsobu – na výdejní místo Zásilkovny, vaši adresu, případně osobně ve Zlíně.

Rozhodně. Někteří zákazníci si kartičky kupují jako inspiraci pro první rande, jiní chtějí inspiraci, o čem se s druhým bavit, aby se lépe poznali. 

V začátcích je možná ještě důležitější budovat tzv. mapy lásky (znalost o partnerovi). Ať už co se týče názorů, minulosti, snů nebo i intimních preferencí.

Na trhu existuje hned několik druhů kartiček, které si můžete koupit. Ale upřímně, na všech mi něco vadilo. A tak jsem vytvořila takové kartičky, které bych sama chtěla hrát. 

 

Intimní verze karet jsou také běžně poměrně nehratelné. Hned se nabízí aktivita, na kterou pár není absolutně připraven a může působit až traumaticky (je to daleko za hranicí komfortní zóny). Moje karty jsou opravdu jiné. Dělané s citem. I pro ženy.

Karty obsahují 4 kategorie: Poznejte se, Předehřejte se, Okořeňte vztah a Změňte perspektivu.

 

Většinu karet využijete bezprostředně před intimním prožitkem. Jediná kategorie „Změňte perspektivu“ je více plánovací a má změnit váš náhled na současné milování.

koucink vendula debnar

O autorce

Kartičky jsou moje srdcová záležitost. Doma máme pár sad, ale každé z nich něco chybělo. Buď byly otázky příliš povrchní, nebo jsem zoufala nad jejich předpotopním designem.

 

Díky kartám jsme s manželem zažili spoustu zajímavých diskuzí. Takových, které bychom normálně nevedli, protože by nás otázky ani nenapadly. U intimní verze je zase skvělé, že se poznáváte a ladíte. Jsou dělané tak, aby si otázky „užily“ i ženy a zařadila jsem i návod, jak pracovat s emocemi, které se možná v diskuzi objeví.

 

No a spolu s knihou budete mít opravdu mnoho podnětů pro oživení vašeho vztahu a prohloubení, o jakém se vám ani nesnilo. 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.