VÝZVY A TESTY ZDARMA

Možná je váš vztah skvělý, ale vy byste chtěli, aby byl ještě lepší.

Možná jste ve vztahu naopak nespokojení. Nedokážete však pojmenovat oblasti, ve kterých si s partnerem nerozumíte.

Na trhu už existuje spousta knih, které radí, jak si zlepšit vztah. Po které ale sáhnout? A kolik jich musíte přečíst, aby váš vztah opravdu lepší byl?

Pokud cítíte, že je pro vás vztah důležitý, mám pro vás několik možností, jak jej zlepšit.


21 DENNÍ PROGRAM K LEPŠÍMU VZTAHU

Komplexní program, díky kterému už za 21 dní dostanete to nejlepší ze všech možných teorií přímo do e-mailu. Nechybí:

  • Diagnostika vztahu.
  • 10 praktických úkolů, které můžete dělat z pohodlí domova a postupně se k nim i vracet.
  • Projití 6 klíčových oblastí důležitých pro spokojenost ve vztahu.
  • Spousta zdrojů, které vám zašlu spolu s cvičeními.

Výzva jde díky jednotlivým úkolům opravdu do hloubky. Dovolte si podívat se, kde ve vztahu jste, kam jdete a co pro vás s partnerem můžete udělat pro vaši spokojenost ve vztahu.


MILUJTE SE(X)

Cítit se při milování sexy, žensky a sebevědomě by mělo být přirozenou součástí každé z nás. Opak je ale pravdou. Často nám brání představy o sobě, svém těle nebo nevíme, co máme vlastně rády. Pojďte se rozmazlit. Zamilujte se do svého těla, své touhy a svého partnera, který vás konečně bude umět uspokojit.

Pro více informací se podívejte na vaše průvodce.

TESTY

Možná už tušíte, kterou konkrétní oblast byste s partnerem rádi prohloubili. Pokud ano, potom si můžete stáhnout některý z těchto testů z konkrétní vztahové oblasti.

Všechny testy jsou dělány tak, abyste se dozvěděli co nejvíc věcí o sobě i partnerovi.

PĚT JAZYKŮ LÁSKY

Test vycházející z úspěšné knihy Garyho Chapmana. Pět jazyků lásky je základním vztahovým zlepšovákem, který by měl každý znát. Díky jazykům porozumíte projevům lásky partnera.

5 jazyků lásky gary chapman

MAPY LÁSKY

Pro dlouhotrvající vztah plný spokojenosti je důležité znát partnera jako svého nejlepšího přítele. Toto tvrzení vychází z dvaceti let výzkumu J. Gottmana. Jak dobře se znáte? Zjistěte, co všechno (ne)víte…

trpělivost ve vztahu

VYZKOUŠEJTE, JAK JSTE VE VZTAHU TRPĚLIVÍ

Říká se, že trpělivost růže přináší. Možná vás tedy nepřekvapí, že právě trpělivost je jednou z vlastností, kterou je dobré ve vztahu pěstovat. A jak by ne? Kdo umí dlouhodobě žít ve vztahu, kde se některé prkotiny dokáží vyeskalovat v konflikt? Abyste zjistili, jak na tom s trpělivostí jste, můžete si udělat test, který je v článku níže zdarma ke stažení.

citové konto

VSTŘÍCNOST

Stejně jako trpělivost, i vstřícnost bývá někdy podceňována. Přitom stačí málo. Věnovat partnerovi pozornost, když přijde z práce, poslechnout si, co jej trápí, postavit mu na čaj, když nechce vstát. Druhý princip pro spokojené manželství zní: oceňujte a buďte vstřícní. Test ke stažení zdarma.

manželské rozhovory

CITOVÉ KONTO

Že jste pojem citové konto nikdy neslyšeli? Jde o pomyslnou nádobu uvnitř nás. Pokud ve vztahu dostáváme – pohlazení, pozornost, pochvalu atd. – partnera, naše nádoba je naplněná. Konflikt, nevraživost či pohrdání ji vyprazdňují… Co partnerovi citovou nádobu naplňuje. Víte to?

citové konto

DALŠÍ VÝZVY A CVIČENÍ ZDARMA KE STAŽENÍ

Blog už nějakou dobu běží a za tu dobu jsem pro vás vytvořila spoustu cvičení a zajímavých úkolů, které se můžete stáhnout a udělat doma. Velmi doporučuji projít si výsledky s partnerem, abyste byli na stejné vlně.

Čím víc o sobě navzájem víte, tím neotřesitelnější vaše vazba je.

Všechna cvičení pravidelně testuju se svým manželem. Budu ale moc ráda, pokud mi dáte zpětnou vazbu, jak se vám některé testy a cvičení líbila.

A pokud vás napadne, co dalšího bych pro vás mohla připravit, napište. Dobrých témat není nikdy dost! 🙂

S láskou,

Vendi